Kontakt

Mariestad BoIS Hockey
Skogsvägen 6
542 33 Mariestad

Telefon: 0501-122 33
E-post: kansli@mariestadbois.se

 

BoIS mötesdagar (klicka här)
Föreningsmöten, årsmöte och styrelsemöten

Kontaktpersoner

Jonny Odhner

Jonny Odhner
Klubbchef (adjungerad i styrelsen)
Telefon: 0763-117161
E-post: jonny.odhner@mariestadbois.se

Susan Johansson

Susan Johansson
Ekonomiansvarig (adjungerad i styrelsen)
Telefon: 0501-399 231
E-post: susan.johansson@mariestadbois.se

Karl Helmersson

Karl Helmersson
Huvudtränare
Telefon: 073-988 20 11
E-post: karl.helmersson@mariestadbois.se

Viktor Måbäck

Viktor Måbäck
Målvaktsinstruktör/Ungdomsansvarig
Telefon: 070-892 28 37
E-post: viktor.maback@mariestadbois.se

Anders Lundström

Anders Lundström
Ansvarig Instruktör NIU
Telefon: 070-950 50 10
E-post: anders.lundstrom@mariestadbois.se

Calle Johansson

Calle Johansson
Sportansvarig
Telefon: 073-812 67 88
E-post: calle.johansson@mariestadbois.se

Ronny Johansson

Ronny Johansson
Sportansvarig
Telefon: 070-990 46 83
E-post: ronny.johansson@mariestadbois.se

Susanna Johansson

Susanna Johansson
Skribent hemsidan och sociala medier
Telefon: 0708-971920
E-post: susanna.johansson@mariestadbois.se

Krister Holm

Krister Holm
Skribent hemsidan
Telefon: 073-505 61 31
E-post: krister.holm@mariestadbois.se

Anna Engström

Anna Engström
Matchfotograf
Telefon: 0721-787888
E-post: anna.engstrom@mariestadbois.se

Christian Kvist

Christian Kvist
Marknad / Försäljning
Telefon: 070-930 52 25
E-post: christian.kvist@mariestadbois.se

Christer Dalvik

Christer Dalvik
Marknad / Försäljning
Telefon: 070-255 74 55
E-post: christer.dalvik@mariestadbois.se

Henrik Åkerlund

Henrik Åkerlund
Vaktmästare
Telefon: 0501-399232
E-post: vaktmastare@mariestadbois.se

Stefan "Sotarn" Johansson

Stefan "Sotarn" Johansson
Vaktmästare
E-post: stefan.johansson@mariestadbois.se

Johan Gotthardsson

Johan Gotthardsson
Media & Eventansvarig
Telefon: 070-720 20 11
E-post: johan.gotthardsson@mariestadbois.se

Mariestad BoIS Mediagrupp

Mariestad BoIS Mediagrupp
Johan, Inge, Christian o Thomas
E-post: mediagruppen@mariestadbois.se

Vi stödjer BoIS


A-lag

J20

J18


Vi stödjer BoIS

Följ oss på Instagram